Bawaria Motors Gdańsk

Robert Waligóra

Dyrektor Zarządzający

 

Olgierd Olszowy

Koordynator Działu Sprzedaży Samochodów 

tel. 58 766 65 22
kom. 602 740 297
olszowy_o@bmw-bawariamotors.pl

Sebastian Müller

Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel. 58 766 65 24
kom. 508 117 691
muller_s@bmw-bawariamotors.pl

Przemysław Czarnecki

Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

tel. 58  766 65 501
kom. 507 302 113
czarnecki_p@bmw-bawariamotors.pl

Anna Piwko

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

tel. 58  766 65 30
kom. 506 827 995
piwko_a@bmw-bawariamotors.pl

Łukasz Misiewicz

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

tel. 58 766 65 21
kom. 797 307 028
misiewicz_l@bmw-bawariamotors.pl

Łukasz Lenarcik

Koordynator Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. 58 766 65 17
kom. 797 307 037
lenarcik_l@bmw-bawariamotors.pl

Michał Rola

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. 58 66 65 17
kom. 797 307 027 
rola_m@bmw-bawariamotors.pl

Karol Zgrzeba

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. 58 766 65 18
kom. 515 091 148 
zgrzeba_k@bmw-bawariamotors.pl

Krzysztof Bogdański

Asystent ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. 58 766 65 18
kom. 
bogdanski_k@bmw-bawariamotors.pl

Paweł Marcinkowski

Specjalista ds. Przygotowań Samochodów

kom. 516 910 793
marcinkowski_p@bmw-bawariamotors.pl

Patryk Bieliński

Product Genius

kom. 517 371 789
bielinski_p@bmw-bawariamotors.pl

Anna Krakowska

Koordynator Działu Finanse i Ubezpieczenia

tel. 58 766 65 19
kom. 797 307 026
krakowska_a@bmw-bawariamotors.pl

Joanna Jankowska

Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń

tel. 58 766 65 19
kom. 506 215 063
jankowska_j@bmw-bawariamotors.pl

Marta Walkiewicz

Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń

tel. 58  766 65 19
kom. 506 827 985
walkiewicz_m@bmw-bawariamotors.pl

Agata Dratwińska

Administrator Sprzedaży

tel. 58 766 65 51
dratwinska_a@bmw-bawariamotors.pl

Anna Zadurska

Koordynator Administracji

tel. 58 766 65 51
zadurska_a@bmw-bawariamotors.pl

Izabela Gawdzińska

Asystent Administracji

tel. 58 766 65 55
gawdzinska_i@bmw-bawariamotors.pl

Nikola Ziemann

Recepcjonistka

tel. 58 766 65 00
ziemann_n@bmw-bawariamotors.pl

Angelika Prekop

Greeterka

tel. 58 766 65 00
prekop_a@bmw-bawariamotors.pl

Klaudia Portka

Recepcjonistka

tel. 58 766 65 00
portka_k@bmw-bawariamotors.pl

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe