Bawaria Motors Janki

DEALER BMW BAWARIA MOTORS GDAŃSK.

Odkryj świat BMW.

Czysta radość z jazdy

BMW FINE DUST FILTER - NAJLEPSZY FILTR ANTYSMOGOWY BMW.SPRAWDŹ

ZAWSZE NA PROWADZENIU.

NOWE BMW SERII 3.SPRAWDŹ

UNFOLD.

NOWY BMW Z4 ROADSTER.SPRAWDŹ

PRZENIEŚ RADOŚĆ Z JAZDY NA WYŻSZY POZIOM.

BMW DRIVING EXPERIENCE.SPRAWDŹ

NOWE BMW X5.

Doświadcz jazdy próbnej.SPRAWDŹ

ZAPROŚ BMW DO SWOJEJ FIRMY.

Wybierz czas i miejsce. Poznaj oferty na miarę.SPRAWDŹ

RADOŚĆ Z JAZDY NA OKRĄGŁO.

ORYGINALNE KOMPLETNE KOŁA ZIMOWE BMWSPRAWDŹ

THE 1

PREMIEROWY TYDZIEŃ NOWEGO BMW SERII 1 OD 1 DO 5 PAŹDZIERNISPRAWDŹ

SMART VIDEO COMMUNICATION.

WIDEO W SERWISIE.SPRAWDŹ

SZEROKA GAMA MODELI W OFERCIE BMW LEASING 0%SPRAWDŹ


 

BMW W OF​ERCIE DLA BIZNESU

SPRAWDŹ

Door to door

Door to Door

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że specjalnie dla Państwa komfortu wprowadziliśmy nową usługę serwisową : 

„„DOOR TO DOOR”” 

czyli „Przywóz i Odwóz Samochodu do Serwisu BMW”.


W ramach tej usługi mogą Państwo skorzystać z formy dostarczenia samochodu do Serwisu w postaci osobistego kierowcy, który przyjedzie odebrać od Państwa samochód we wskazane miejsce.


Pełny regulamin usługi prezentujemy poniżej.

Regulamin i Cennik Usługi „Door To Door

1. Każdy użytkownik BMW lub MINI zlecający każdego rodzaju usługę serwisową w Bawaria Motors może skorzystać z usługi „Door To Door” na zasadach określonych w niniejszym regulaminie i w oparciu o obowiązujący cennik usługi „Door To Door

2. Usługa „Door To Door” jest uzupełnieniem usług serwisowych firmy i polega na odebraniu samochodu, który jest przedmiotem usługi serwisowej bezpośrednio z miejsca wskazanego przez Użytkownika np. z domu lub z firmy Klienta wraz z ewentualnym podstawieniem samochodu zastępczego na czas usługi serwisowej.

3. Usługa „Door To Door” to również zwrot samochodu po wykonanej usłudze serwisowej bezpośrednio pod wskazany adres Użytkownika i odebranie samochodu zastępczego.

4. Usługa „Door To Door” jest realizowana przez podmioty współpracujące z firmą Bawaria Motors w standardzie „Osobisty Kierowca

5. „Osobisty Kierowca” w osobie dedykowanego (posiadającego upoważnienie ) pracownika, który osobiście dostarczy pod wskazany adres Klienta samochód zastępczy i osobiście odbierze samochód Klienta na Usługę Serwisową z najwyższą ostrożnością i zgodnie z obowiązującymi przepisami Ruchu Drogowego.

6. Po wykonanej usłudze serwisowej na życzenie Klienta samochód zostanie przetransportowany również przez „Osobistego Kierowcę”  pod wskazany adres, tym samym od Klienta zostanie odebrany użyczony wcześniej samochód zastępczy.

7. Usługa „Door to Door” jest bezpłatna w granicach Trójmiasta dla usług serwisowych powyżej 999 zł brutto ( 812,20 netto )

8. Klient zlecający usługę serwisową telefonicznie, mailowo lub osobiście informuje Doradcę Serwisowego Bawaria Motors o zamówieniu Usługi„Osobisty Kierowca”.Doradca Serwisowy potwierdza Klientowi zlecającemu przyjęcie zlecenia na usługę „Door To Door” oraz ustala datę, miejsce i godzinę odbioru/podstawienia samochodu.

9. Klient dokonując zlecenia usługi „Door To Door” wyraża zgodę na 1 godzinną tolerancję w dostawie / odbiorze samochodu w stosunku do ustalonej godziny ze względu na panujące warunki drogowe. Wykonujący usługę „Door To Door” dołoży wszelkich starań aby dotrzymać wyznaczonej godziny dostawy / odbioru.

10. Klient zlecający Usługę „Door To Door” realizowaną przez „Osobisty Kierowca” wyraża zgodę na przejazd Upoważnionego pracownika podmiotu współpracującego z Bawaria Motors swoim samochodem zgodnie z obowiązującymi przepisami o Ruchu Drogowym przy zachowaniu najwyższej ostrożności do siedziby Serwisu Bawaria Motors, tym samym zapewni wystarczającą ilość paliwa w zbiorniku do wykonania niezbędnej drogi do, jak i z Serwisu Bawaria Motors..

11. Bawaria Motors zastrzega sobie prawo do ograniczenia czasowego w przypadku promocji bezpłatnej usługi „Door to Door” w granicach Trójmiasta.

12.Promocja usługi nie łączy się z pozostałymi promocjami serwisowymi.

13. Cennik Usług „Door To Door

 

Bawaria Motors Gdynia

 

„Osobisty Kierowca”

 

Teren Trójmiasta 

PROMOCJA – 0 zł

Poza Trójmiastem

2,50 PLN/km brutto (2,03 netto)

 

 

 

 

Cennik samochodów zastępczych

 

BMW Serii 2 Active Tourer

Cena 244,77 Brutto (199 zł netto)

 

 

Limit przebiegu

150 km

Dopłata za km

1,5 PLN brutto (1,22 netto)

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe